Restaurace +420 518 614 310 Hotel +420 518 614 313

Covid -19 - OPATŘENÍ V KYJOVSKÉM PIVOVARU

14Říj

Covid -19 - OPATŘENÍ V KYJOVSKÉM PIVOVARU

Vážení zákazníci, 

rád bych vás informoval o situaci v Kyjovském piviovaru ve vazbě na Covid opatření, které vyhlásila Vláda ČR.

Hotelová část:

* Provoz funguje bez omezení, stále příjmáme rezervace pobytů a to jak aktuálních, tak těch pro další měsíce. Pro Vaše klidnější rozhodování garantujeme možnost případných posunů rezervací i případné rušení rezervací bez stornopoplatků, které budou způsobeny omezeními spojenými s Covid.

Pivní lázně:

* Provoz funguje bez omezení. Nabízené služby se odehrávají výhradně v privátních prostorech, které v dalou chvíli využívají pouze osoby ubytované v hotelu v jenou pokoji nebo v jedné domácnosti. Koupele probíhají ve vanách, které jsou po každém zákazníkovy pečlivě dezinfikovány a napouštěny novou náplní.

Restaurace:

* Provoz je k dispozici výhradně pro ubytované hosty. Ostatní hosté mohou využít prodeje piva ajídel přes ulici z tzv. OKNA. Omezená je provozní doba do 20.00 hodin. Hosté sedí maximálně po 4 osobách u stolu, ale díky rozlehlosti naší restaurace mohou sedět u samostatného stolu bez kontaktu s ostatními hosty. Jiné omezení hotelové hosty nečeká. 

Pivovar:

* Výrova piva je omezená. Zaměřujeme se na prodej lahvového piva nebo piva sudového pro naše zákazníky s hotelovými restauracemi, prodejem piva z "OKEN"   nebo pro soukromé zájemce o sudové pivo. Prohlídky pivovaru jsou pro veřejnost zrušeny. Jsou zachovány jen prohlídky pro hotelové hosty a to s omezením počtu přítomných osob, zachováním odstupů a ochranných pomůcek.

Provoz celého areál Kyjovského pivovaru podléhá zvýšeným hygienickým opatřením a uvedená omezení nezasahují do rozsahu a kvality zaplacených a poskytovaných služeb (např. pobytové balíčky).

Rádi bychom proto všechny naše hosty a zájemce o naše služby požádali, aby neměli obavy a přijeli. Za Vaši vstřícnost se Vám odměníme zvýšenou péší a BONUSEM NAVÍC.

Těšíme se na vás.

Tomáš Machalínek, ředitel a majitel hotelu   

Rezervace ubytování
+420 518 614 313
Rezervace stolu
+420 518 614 310
Kyjovský pivovar © 2015 Všechna práva vyhrazena
Vytvořila firma CERNET s.r.o. - tvorba webových stránek